Aj takéto otázky sa nás ľudia zvyknú často pýtať na predajných trhoch alebo sociálnych sieťach.

Nieje to zvykom no z času na čas sa stane, že si naši zákazníci proste nedokážu vybrať z našej ponuky. Niežeby sa im veci nepáčili, práve naopak. Každý má tú svoju predstavu o tom ako ten jeho vysnívaný produkt má vyzerať. Ľudia si takto vymyslia rôzne veci, dečky, vankúše, obliečky, čelenky a sponky ba dokonca aj masky. Štýl sa väčšine ľudí páči, ale niekto chce tú “krásnu zebrovú látku”, “čipku s čiernymi perami na čelenku”, alebo “nedala by sa spraviť tá maska ako biely zajko?”  No, dokážete si to predstaviť.  Doslova ušité na mieru. Takto sme za ten čas nášho pôsobenia spravili niekoľko možno aj desiatok produktov. A musíme priznať, že veľa z týchto zákazníckych nápadov nás inšpirovalo vo vytvorení ďalších podobných vecí.

Naposledy len nedávno nás na Retro Burze v Kc dunaji oslovila zákazníčka, ktorá si priala detskú dečku. Trvalo chvíľu, kým sme spolu nakombinovali látky na Sovičkovú dečku, lebo verte-neverte, pre zákazníka je naozaj ťažké vybrať si tú ktorú látku ( veď keby sa dalo tak najlepšie aj zo všetkých:) ). No nakoniec sme vybrali a výroba mohla začať.

A takto to dopadlo.

patchmaga_patchwork_naobjednavku_sovicky_1 detska decka sovickova

Dečka má rozmer 80×80 cm a zo spodnej strany je podšitá fleesom.

Druhá Žirafková dečka je taký náš malý hit, ktorý chytil za srdce nejednu zákazníčku- neuveríte, ale mužské pohlavie zostáva voči  detským dečkám často chladné (samozrejme nájdu sa aj svetlé výnimky). Objednávka  na túto dečku prišla takmer pri príležitosti spustenia našej novej stránky

Látky sa podarilo nakombinovať o čosi rýchlejšie, aj keď znova sme sa nevyhli vete “najlepšie by boli všetky”, ale nakoniec patchworková detská dečka o rozmeroch 60×80 cm bola na svete.

patchmaga_patchwork_naobjednavku_zirafy_5  patchmaga_patchwork_naobjednavku_zirafy_1

 

K tejto bola objednaná ešte jedna obliečka na paplónik.

Perinka zo Sobíkovej látky so zapínaním na cvočky bude určite rozkošná a jeho nová majiteľka už nám stihla poslať vrelé poďakovanie. 

patchmaga_naobjednavku_obliecka_soby_3

patchmaga_naobjednavku_obliecka_soby_2

No aj keď by sa to mohlo zdať ako obyčajné marketingové klišé, tak nás naozaj teší, keď sa vecičky zákazníkom páčia a majú z nich radosť.

Takže aby sme sa vrátili späť k názvu článku…Áno robíme veci aj na objednávku a to veľmi radi, akurát pri týchto produktoch musíme zdôrazniť, že tu treba rátať s mierne dlhším časom na výrobu (záleží vždy od samotnej objednávky).

objednavka u patchmagy

Ak sa vám teda naša tvorba pozdáva, ale zo súčasnej ponuky na stránke vás nič nezaujme, neostýchajte sa a kľudne nám napíšte. Však ako sa hovorí… za opýtanie človek nič nedá.

Na záver ešte drobná galéria zopár vybraných vecí, ktoré sme už na objednávku robili:)

Patchmaga